Технології

Технології роботи будь-якої автомийки тунельного типу загалом ідентичні – систематичне проходження транспортного засобу стрічкою конвеєра через кілька основних етапів очищення:

• Попередній обмив автомобіля

• Основне чищення

• Нанесення захисного покриття

• Сушіння

Тунельна автомийка. Принцип роботи

Але кожна базова модель має бути вивчена та вдосконалена для досягнення максимального результату. Принцип роботи тунельної автомийки полягає в досягненні оптимального безпечного очищення автомобіля у найкоротший термін.

З цього моменту детальніше ознайомимося з технологією нашої системи Transversal.

Великою нашою перевагою є те, що на конвеєрній стрічці, у місці стикування з колесом автомобіля, встановлені пластикові ковпачки для мінімізації аварійних ситуацій та пошкоджень.

Дополнительная защита диска

Технологія Transversal складається із шести поетапних щіток.
Технология Transversal

Це складова частина основної системи очищення.

Більш детальне та конкретне обладнання для миття підбирається додатково. Зразок сформованого тунелю Transversal:

Туннель Transversal
До складу нашого тунелю входить арка нанесення активної піни або хімії:

Нанесение активной пены или химии

Також ми маємо обладнання для попереднього очищення водою під високим тиском. Наш тунель обладнаний спеціальною аркою високого тиску Jetstream з 50 форсунок, що коливаються. Ця комплектація ідеальний варіант для попереднього очищення автомобіля від бруду та піску. Арка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що забезпечує їй високу стійкість до корозії, а термін експлуатації відповідно дуже великий.

предварительная очистка водой под высоким давлением

Миття коліс та колісних арок виконується під високим тиском, а також щітками.

Мойка колес и колесных арок выполняется под высоким давлением, а также щетками

Модуль Transversal включає:

1. Шість щіток:

• перша щітка рухається по діагоналі для передньої горизонтальної поверхні

• друга щітка рухається по діагоналі для задньої горизонтальної поверхні

• ще чотири вертикальні щітки для передньої, задньої та бічних поверхонь транспортного засобу

четыре вертикальные щетки

2. Влаштування зрошення щіток, включаючи нанесення шампуню. На щітках використовується спеціалізований делікатний мийний матеріал Carlite із спіненого поліетилену.

3. Арка для ополіскування автомобіля чистою водою

4. Арка для нанесення двох видів воску сушильного та гарячого

Арка для нанесения двух видов воска сушильного и горячего

Гарячий віск для автомобіля ще можна назвати міні-реконструкцією або швидким поліруванням. Так як після цього нанесення на транспортному засобі утворюється невидима плівка, яка заповнює всі подряпини і дрібні тріщини, що достовірно оберігає кузов від несприятливого впливу зовнішніх погодних факторів. Насичуючи дрібні дефекти, віск візуально усуває їх, при цьому кузов виглядає більш дзеркальним та глянцевим. Але це не єдина перевага воску. Адже, крім захисту від негативних погодних факторів, зовнішнього лиску, віск ще й дозволяє зберегти вашу машину в чистоті набагато довше. Адже на гладкій поверхні бруд залишається набагато рідше. Тобто в наявності ще й явна економія.

Кожна наступна мийка, після попередньої обробки автомобіля воском, із застосуванням активної піни або миттям під високим тиском забезпечує ефективне та елементарне видалення бруду та піску. Це забезпечує надійний захист та зменшує ризик виникнення дефектів на зовнішньому вигляді автомобіля.

5. Пристрої сушіння та сушильні портали Сушіння проводить сушильний портал Systro3 потужністю 20кВт з поворотним сушильним соплом.

Устройства сушки и сушильные порталы

Устройства сушки и сушильные порталы