Помити машину швидко та недорого?

мити машину на автомийці carwash

Вам потрібно промити машину? Хочете витратити на це мінімум часу та заплатити за послугу розумні гроші? Тоді автомийка CarWash стане для вас знахідкою! Завдяки їй ваш автомобіль за лічені хвилини стане чистим.

Чому наші клієнти, хто хоче помити машину, вибирають саме CarWash?

  • Приємна ціна
  • Висококласне обслуговування.
  • Швидкість.
  • Безпека для вашого «залізного коня».
  • Високоякісні щітки та миючі засоби.
  • Хороше очищення нижніх частин кузова.

Прибирання салону

Автомийка CarWash надає послугу прибирання салону. Для цього потрібно за додаткову плату взяти в оренду спеціальний пилосос. Десятихвилинне використання цього пристрою коштуватиме лише 50 гривень. Таким чином, ваше авто стане ідеально чистим не тільки зовні, але і всередині.

Технологія

У тунельній автомийці використовується технологія Transversal, яка гарантує високу якість очищення. Забруднення видаляються за допомогою спеціальних щіток, активної піни та великого напору води. На останньому етапі миття автомобіль ополіскується від використаної спеціальної хімії. Робота завершується нанесенням воску та сушінням.

КООРДИНАТИ

Київська автоматична мийка CarWash працює цілодобово, тому мийте свого «сталевого коня» у будь-який зручний час! Вам потрібно приїхати на вулицю вул. Велика Кільцева, 2Д. Саме там знаходиться тунельна мийка CarWash. Знайти її не важко, оскільки поряд знаходиться завод «Електронмаш» і поворот в готель «City Holiday». Вибирайте автомийку CarWash для бездоганної чистоти вашого залізного коня!